Nutriční garant

Mgr. Monika Tělupilová, DiS.

Výživová poradkyně s dlouholetou soukromou praxí v oboru a nutriční terapeutka. Od mládí se zajímala o různé způsoby stravování, zdravý životní styl a tradiční čínskou medicínu.

Svoji profesní cestu započala již při studiu na Univerzitě Tomáše Bati po absolvování kurzu Výživový poradce a sportovní dietolog, Dětská výživa. V té době založila svoji první výživovou poradnu se zaměřením na redukci váhy a sestavování individuálních stravovacích plánů. Snaha prohlubovat své odborné znalosti v oblasti výživy ji vedla k vystudování oboru Diplomovaný nutriční terapeut. Také se dále věnovala studiu akupunktury na 1. škole tradiční čínské medicíny a čínských masáží na Evropské škole tuiny.

Je nutričním garantem celorepublikového projektu Pestrá strava bez zbytečné chemie a CEFF (www.ceff.info, www.pestrastrava.cz).

Bc. Martina Korejčková, DiS.

Absolventka pedagogické fakulty ZČU v Plzni (obor Výchova ke zdraví) a oboru Diplomovaný nutriční terapeut na SZŠ a VOŠZ (+ registrace u MZČR jako registrovaný nutriční terapeut). Vyučuje odborné předměty pro nutriční terapeuty na SZŠ a VOŠZ Plzeň; pořádá besedy a přednášky pro veřejnost. Věnuje se poradenské činnosti v oblasti životního stylu: redukce váhy, sportovní a léčebné výživy, sestavování individuálních jídelníčků a stravovacích plánů. Autorka blogu www.martinakorejckova.cz/blog, publikuje (odborné články a videa z oblasti stravování a zdravotní prevence). Autorka facebookového projektu Lidé lidem: recepty https://www.facebook.com/lidelidemrecepty
a e-mailingového programu „Za 30 dní k lepšímu stravování“.